دانستنی‌های کالای خواب

استفاده از رنگ های خنثی برای سرویس خواب و کالای خواب

رنگ های خنثی

رنگ‌های خنثی گزینه‌های بسیار خوبی برای دکوراسیون خانه هستند زیرا با هر ترکیب و هر رنگی هماهنگ هستند و به فضا نمای زیبایی می‌بخشند.

رنگ‌های خنثی مانند بژ، سفید، کرم، قهوه ای، سیاه و خاکستری ازمناسب‌ترین و بدون ریسک‌ترین گزینه‌های ممکن برای دیوارهای اتاق خواب،اکسسوری های اتاق خواب و بهترین انتخاب برای روتختی هستند. این نوع رنگ‌ها فضایی آرام و ساده را در دکوراسیون اتاق خواب بوجود می‌آورند که موجب می‌شود اتاق خوابی بدون استرس و آرامش‌بخش داشته باشید. همچنین بد نیست بدانید که رنگ های خنثی خوبی با دیگر رنگ‌ها هماهنگ می‌شوند. در این موضوع به معرفی رنگ های خنثی در اتاق خواب پرداخته می‌شود.

رنگ سفید

رنگ سفید حس پاکی، طراوت، آرامش و آسودگی را به انسان انتقال می‌دهد. بنابراین با توجه به این ویژگی‌ها این رنگ برای سرویس خواب و روتختی انتخابی مناسب خواهد بود تا خوابی آسوده داشته باشید. علاوه بر این احساس پاکیزگی را به شما انتقال می دهد و فضای اتاق خواب بزرگتر جلوه داده می شود

رنگ خاکستری

یکی دیگر از رنگ های خنثی در اتاق خواب رنگ خاکستری است. این رنگ یکی از پرکاربردترین رنگ‌های روتختی در سبک مدرن و معاصر است که همانند دیگر رنگ‌های خنثی، حس آرامش را در اتاق خواب ایجاد می‌کند. اما به یاد داشته باشید که از نقاشی ها و اکسسوری های رنگی استفاده کنید تا فضای اتاقتان خیلی تاریک نشود و از یکنواختی در بیاید. بنابراین، دکوریجات و وسایل را به هر رنگی که دلخواهتان هست می توانید انتخاب کنید زیرا خاکستری مکمل تمام رنگ هاست و کاملا با تمام رنگ ها ست هست.

رنگ سیاه

وجود رنگ سیاه در هر اتاق خوابی ضروری است، اما استفاده آن بطور کلی برای دیوارهای اتاق خواب، مطمئنا مورد پسند هیچ کس نخواهد بود. البته بد نیست بدانید یکی از هوشمندانه‌ترین راه‌های استفاده از این رنگ برای رو تختی و کالای خواب است ، به کار گرفتن آن به عنوان رنگ تاکیدی در کنار دیوارهای سفید یا خاکستری رنگ است تا حس غم و افسردگی آن‌ها از بین برود.

رنگ قهوه‌ای

رنگ قهوه ای نماد زمین است و از نظر روانشناسی یادآور قدرت و استواری است. همچنین وجود گسترده این رنگ در طبیعت، آن را به یکی از محبوب‌ترین رنگ‌های سرویس خواب و کالای خواب تبدیل کرده است. این رنگ فضایی آرامش‌بخش بوجود می‌آورد تا خوابی آسوده داشته باشید. به یاد داشته باشید که نقاشی دیوارهای اتاق خواب به رنگ قهوه‌ای تیره فضای اتاق را دلگیر می‌کند، بنابراین بهتر است از طیف روشن‌تر آن استفاده کنید.

می‌توانید از رنگ‌های جسورانه و گرم، در  دکوریجات، فرش و تابلوهای هنری استفاده کنید تا بتوانید فضای کسل کننده بوجود آمده توسط رنگ‌های خنثی در اتاق خواب را از بین ببرید و دیزاینی زیبا و جذاب در اتاق خواب بوجود بیاورید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *