دانستنی‌های کالای خواب

نکات آموزشی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب

cover design9 - کالای خواب دنزو

اتاق خواب در هر منزلی و برای هر شخصی ، جایی است برای  کسب آرامش و انرژی مجدد برای یک روز کاری دیگر

از این رو توجه به رنگ، نور  و وسایلی که در آن قرار میگیرد از جمله روتختی ، تابلو، کمد، تختخواب ،بالشت و خوشخواب و همچنین نوع چیدمان آنها بسیار مهم است.

اصل اول برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب ایجاد یک  فضای آرامش دهنده  در آن هست برای ایجاد اتاق خواب آرامش بخش در کنار اینکه حتما به علایق خود دقت داشته باشین  و ایده های مختلف را آزمایش نمایید محل تخت خود را طوری انتخاب کنید، که دید خوبی به طرف در داشته باشید و پشت سرتان به جای فضای باز یا پنجره، دیوار محکمی باشد.سعی کنید از قرار دادن وسایل اضافی در اتاقتان پرهیز کنین.

در خرید روتختی برای تخت خواب خود دقت ویژه ای داشته باشین چون سرویس روتختی اولین وسیله اتاق هست که وقتی وارد اتاق خوابتان  میشوین  به چشم میخورد و مهم ترین وسیله اتاق در ایجاد انرژی لازم برای اتاقتان هست پس در خرید روتختی خود  ابتدا به رنگ رو تختی مورد علاقتون و بعد از آن به طرح هایی که براتون جذاب تر هستند توجه نمایید.

رنگ اثر عمیق و موثری بر ذهن شما دارد . حتی نگاه کردن به رنگها احساسات متفاوتی را در ما ایجاد می کند ، بنابراین در انتخاب رنگ برای اتاق خوابتان حساس باشید .

به تخت خواب  خود به چشم بوم نقاشی نگاه کنید که روتختی میتواند یک اثر هنری بی نظیر روی آن باشد.شما می توانید با انتخاب یک رو تختی مناسب فضای اتاق خوابتان را بی نظیر کنین.

استفاده از روتختی زیبا برای جلوه بصری اتاق بسیار مهم است ولی برای یک خواب راحت به نرمی و لطافت پارچه آن هم توجه کنید. روتختی جدید و مدرن سرویس خوابی است که علاوه بر داشتن استانداردهای لازم از نظر کیفی و جنس دارای طراحی های بی نظیر و اصولی باشد.

هماهنگی میان وسایل اتاق اهمیت بسیار بالایی دارد.

البته اگر در میان این هماهنگی، گاهی یکی از  رنگ‌ها، کاملا متضاد و مکمل دیگر اجزا ‌باشد، بر تنوع دکور اتاق افزوده شده و آن را از یکنواختی در‌ می‌آورد.

روتختی دنزو تماما براساس  اصول طراحی دکوراسیون داخلی در سبک ها مختلف طراحی و دیزاین شدند و براساس سلایق متفاوت از طرح های رو تختی دنزو میتوانید روتختی را انتخاب نمایید که برای فضای اتاق خوابتان مناسب تر هست..

یکی دیگر از اصول طراحی دکوراسیون اتاق خواب این هست که از تشک های کوتاه تر استفاده کنید و در اطراف تخت میزهای کوچک زیبا بگذارید و وسائل بزرگ مانند کمد را چسبیده به دیوار قرار دهید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.