تجربه ای شگفت انگیز از راحتی و زیبایی مشاهده بیشتر طراحی خاص و رنگ بندی جذاب مشاهده بیشتر بهترین همراه شما در دنیای خواب و آرامش مشاهده بیشتر آرامش، زیبایی، سادگی مشاهده بیشتر مشاهده بیشتر حس پرواز در آسمان خیال تجربه ی خوابی پر از رنگ و انرژی مشاهده بیشتر

تجربه ای شگفت انگیز از راحتی و زیبایی مشاهده بیشتر طراحی خاص و رنگ بندی جذاب مشاهده بیشتر بهترین همراه شما در دنیای خواب و آرامش مشاهده بیشتر آرامش، زیبایی، سادگی مشاهده بیشتر حس پرواز در آسمان خیال مشاهده بیشتر تجربه ی خوابی پر از رنگ و انرژی مشاهده بیشتر

[evp_embed_video url="https://denzohome.ir/wp-content/uploads/2023/12/2.mp4"]

فروش ویژه

روتختی بزرگسال

طراحی خاص و رنگ بندی جذاب مشاهده بیشتر طراحی خاص و رنگ بندی جذاب مشاهده بیشتر طراحی خاص و رنگ بندی جذاب مشاهده بیشتر طراحی خاص و رنگ بندی جذاب مشاهده بیشتر
تجربه‌ای از راحتی و زیبایی

شرکت دنزو هوم با افتخار به عنوان یکی از پیشگامان تولید روتختی کاوری با کیفیت و شاخص در بازار شناخته می‌شود. روتختی‌ یک نفره و روتختی دو نفره کاوری این برند، با توجه به امکان نگهداری و شستشوی آسان، دوام و طول عمر بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهند.

استفاده از پارچه با کیفیت در تولید انواع روتختی، لطافت فوق‌العاده و دوام عالی را به همراه دارد و همچنین طرح‌های انحصاری و متنوع در انواع روتختی طرح دار که توسط تیم طراحان دنزوهوم طراحی شده‌اند، با خرید روتختی دنزوهوم به دلیل تنوع بسیار که شامل انواع روتختی مدرن، روتختی کلاسیک، روتختی تک نفره، روتختی دونفره و... میباشد زیبایی و شخصیتی خاص به اتاق خواب خود ببخشید.

تمامی اجزای روتختی‌ کاوری دنزوهوم با مغزی دوزی ارائه میشوند، این مغزی دوزی‌ها علاوه بر زیبایی، به روتختی‌ استحکام و دوام بیشتری می‌بخشند. کاور لحاف، روکش تشک با کشدوزی U شکل ، رو بالشی‌های فیت (ساده) و رو بالشی‌های آکسفورد(طرحدار) با طرح‌های منحصر به فرد، هر کدام به تخت و دکوراسیون اتاق خواب شما زیبایی و جذابیت افزوده و همچنین به سهولت قابل تعویض هستند.

روتختی کودک

آرامش یک رویای کودکانه مشاهده بیشتر آرامش یک رویای کودکانه مشاهده بیشتر

بالشت

رانر

روتختی

لحاف لایت

نیم ست

دانستنی‌های کالای خواب

برند دنزوهوم با تکیه بر داشتن سال‌ها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی اقدام به تولید و عرضه محصولات کالای خواب از جمله سرویس روتختی، لحاف، بالشت، رانر و نیم‌ست نموده است.
تمامی محصولات با بکارگیری با کیفیت‌ترین منسوجات، مناسب برای سلامتی پوست و راحتی بدن به وسیله ماشین آلات تمام اتوماتیک تولید می‌گردد.
شما مشتریان محترم می‌توانید جهت مشاوره و خرید انواع روتختی، لحاف، بالشت و نیم‌ست از طریق وبسایت و شماره تماس‌ها با ما در ارتباط باشید.