شیوه های ثبت سفارش در گروه دنزو

1.       ثبت سفارش از طریق سایت فروشگاهی دنزو

شما میتوانید با ورود به سایت دنزو به نشانی www.denzohome.ir  به راحتی در فروشگاه اینترنتی ما تنوع طرح ها و رنگ های محصولات مختلف  را مشاهده کرده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

2.       ثبت سفارش از طریق دایرکت اینستاگرام

روش بعدی ثبت سفارش از طریق صفحه رسمی ما در اینستاگرام به نشانی  denzohome.ir@ می باشد . شما میتوانید از طریق پیج اینستاگرام ما انواع محصولات گروه دنزو را مشاهده نمایید و کد محصول انتخابی خود را به دایرکت اینستاگرام ما ارسال کرده و درخواست ثبت سفارش نمایید تا کارشناسان ما نحوه خرید را به شما اطلاع دهند.

لینک اینستاگرام شرکت دنزو : 

 

3.       ثبت سفارش از طریق پیام رسان واتساپ

سومین روش برای ثبت سفارش در شرکت دنزو از طریق اپلیکیشن واتساپ میباشد ابتدا شماره همراه  5250021-0912  که متعلق به کارشناسان فروش شرکت دنزو میباشد را در دستگاه تلفن همراه خود ذخیره نمایید و کد محصول انتخابی خود و یا هرگونه راهنمایی که لازم دارید را به صورت پیام برای ما ارسال نمایید،کارشناسان ما به صورت آنلاین پاسخگوی شما  عزیزان می باشند.

لینک پشتیبانی آنلاین واتساپ شرکت دنزو :

4.       ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی

یکی دیگر از راه های ثبت سفارش و یا برقراری ارتباط  با شرکت دنزو اقدام به تماس تلفنی از طریق شماره های 88519130-021 و 5250021-0912   میباشد .کارشناسان ما آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما عزیزان و ثبت سفارشات میباشند.